Havlíček Jindřich (Náchod 1882)
Pohled na Manhattan z Governors Island, signováno vlevo dole J. Havlíček, olej/karton, 49 x 65 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |